O nas

FIN-GATE

Jesteśmy biurem rachunkowym, które świadcząc usługi księgowe i finansowe, opiera się m.in. na wiedzy, doświadczeniu, zaufaniu Klientów i rzetelności.

FIN-GATE to nie tylko rozliczenia rachunkowe Klientów od strony podatkowej. Dzielimy się wiedzą z dziedziny finansów, rachunkowości i podatków, tak by sposób rozliczenia Klienta z fiskusem, forma działalności oraz podejmowane decyzje gospodarcze były optymalne.

Jesteśmy uniwersalnym biurem rachunkowym, z ponad 15 letnim doświadczeniem pracy w księgowości i finansach. Obsługujemy Klientów, których profil działalności to handel, usługi czy produkcja. Nasi klienci świadczą m.in. usługi przedszkolne, medyczne, doradcze, prowadzą działalność handlową w zakresie sprzedaży odzieży, artykułów spożywczych i przemysłowych w hurcie i detalu, produkują wyroby dla przemysłu i dobra konsumpcyjne. Posiadamy kompetencję do obsługi klientów również w języku angielskim.
Naszą domeną są również szkolenia, z dziedziny finansów. Z dużym entuzjazmem szerzymy finansowy kaganek oświaty, prowadząc m.in. szkolenia dla pracowników różnych firm.

Miła i familijna atmosfera, budująca dobre relacje z Klientami zwiększa zaufanie do naszej firmy. Jesteśmy świadomi, iż przekazywane dane finansowe są wrażliwe i ochrona tych danych oraz zaufanie Klientów jest dla nas istotną wartością.

Dotychczasowym Klientom dziękujemy, że jesteście z nami, a nowych klientów zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług i do współpracy.

FIN-GATE to:

i

pełna księgowość

biznesplany

książka przychodów i rozchodów

restrukturyzacja

ryczałt

kredyty bankowe i inne formy finansowania

kadry, płace, rozliczenia z ZUS

wyceny przedsiębiorstw

O nas

Jesteśmy biurem rachunkowym, które świadcząc usługi księgowe i finansowe, opiera się m.in. na wiedzy, doświadczeniu, zaufaniu Klientów i rzetelności.

Kontakt

Adres

Al. Starych Lip 16, 05-806 Komorów

Telefon

Zobacz
+48 606 44 22 14

E-mail

b

NIP

796-145-42-66

Formularz kontaktowy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.